| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Fat Free Turkey Gravy | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, HEALTHY REQUEST, Cream of Celery Soup, condensed | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, FRANCO-AMERICAN Slow Roast Beef Gravy | 0.000g |
| Cranberry-apricot juice drink, bottled | 0.000g |
| Carbonated beverage, cola, contains caffeine | 0.000g |
| Cereals, ready-to-eat, Kraft, Post Selects Cranberry Almond Crunch | 0.000g |
| Babyfood, juice, pear | 0.000g |
| Yeast extract spread | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, dessert, sweet | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, V8 V. FUSION Juices, Acai Berry | 0.000g |
| Orange-flavor drink, breakfast type, low calorie, powder | 0.000g |
| Cheese, mozzarella, nonfat | 0.000g |
| Sour cream, fat free | 0.000g |
| Frozen novelties, ice type, lime | 0.000g |
| Babyfood, dessert, peach cobbler, strained | 0.000g |
| Candies, gumdrops, starch jelly pieces | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, all (gin, rum, vodka, whiskey) 94 proof | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, gin, 90 proof | 0.000g |
| QUAKER OATS, PROPEL Fitness Water, fruit-flavored, non-carbonated | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Spicy Jalapeno Refried Beans | 0.000g |
| Carbonated beverage, cola, with higher caffeine | 0.000g |
| Grape drink, canned | 0.000g |
| Carbonated beverage, SPRITE, lemon-lime, without caffeine | 0.000g |
| Babyfood, fruit, plums with tapioca, without ascorbic acid, strained | 0.000g |
| Babyfood, fruit, applesauce, junior | 0.000g |
| Gelatin desserts, dry mix, reduced calorie, with aspartame, no added sodium | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S CHUNKY Soups, Hearty Vegetable with Pasta Soup | 0.000g |
| Carbonated beverage, low calorie, cola or pepper-type, with aspartame, without caffeine | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Dry Taco Seasoning Mix | 0.000g |
| SILK Light Plain, soymilk | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S SELECT Soup, Vegetable Medley Soup | 0.000g |
| Carbonated beverage, cola, without caffeine | 0.000g |
| Cranberry-apple juice drink, low calorie, with vitamin C added | 0.000g |
| Water with added vitamins and minerals, bottles, sweetened, assorted fruit flavors | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, HEALTHY REQUEST, Minestrone Soup, condensed | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, all (gin, rum, vodka, whiskey) 100 proof | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, table, white | 0.000g |
| Carbonated beverage, club soda | 0.000g |
| Candies, TWIZZLERS Strawberry Twists Candy | 0.000g |
| Bean beverage | 0.000g |
| Fluid replacement, electrolyte solution (include PEDIALYTE) | 0.000g |
| Syrups, malt | 0.000g |
| WORTHINGTON Diced Chik, canned, unprepared | 0.000g |
| WORTHINGTON Saucettes, canned, unprepared | 0.000g |
| Carbonated beverage, chocolate-flavored soda | 0.000g |
| Candies, divinity, prepared-from-recipe | 0.000g |
| Pie fillings, apple, canned | 0.000g |
| Tea, instant, unsweetened, powder, prepared | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, V8 Vegetable Juice, Calcium Enriched V8 | 0.000g |
| Pie fillings, blueberry, canned | 0.000g |
| Tea, tundra, herb and laborador combination (Alaska Native) | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, vodka, 80 proof | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Tequila Lime Salsa | 0.000g |
| Babyfood, dessert, peach cobbler, junior | 0.000g |
| Gelatin desserts, dry mix, reduced calorie, with aspartame, prepared with water | 0.000g |
| Tea, instant, unsweetened, powder | 0.000g |
| Carbonated beverage, low calorie, other than cola or pepper, with aspartame, contains caffeine | 0.000g |
| Puddings, vanilla, ready-to-eat, fat free | 0.000g |
| Orange-flavor drink, breakfast type, powder, prepared with water | 0.000g |
| Soup, beef broth, bouillon, consomme, prepared with equal volume water | 0.000g |
| Carbonated beverage, lemon-lime soda, contains caffeine | 0.000g |
| Soymilk (all flavors), nonfat, with added calcium, vitamins A and D | 0.000g |
| Alcoholic beverage, beer, regular, all | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, V8 SPLASH Smoothies, Tropical Colada | 0.000g |
| Egg, white, raw, frozen | 0.000g |
| Carbonated beverage, orange | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, all (gin, rum, vodka, whiskey) 86 proof | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S CHUNKY Soups, HEALTHY REQUEST Vegetable Soup | 0.000g |
| Frozen novelties, ice type, fruit, no sugar added | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, FRANCO-AMERICAN Fat Free Slow Roast Beef Gravy | 0.000g |
| Apple cider-flavored drink, powder, low calorie, with vitamin C, prepared | 0.000g |
| Lemonade, powder, prepared with water | 0.000g |
| SILK Hazelnut Creamer | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, table, red | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, all (gin, rum, vodka, whiskey) 90 proof | 0.000g |
| Syrups, table blends, pancake | 0.000g |
| Soup, chicken broth, canned, less/reduced sodium | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White, Curly Noodle Soup, condensed | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Au Jus Gravy | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, SWANSON BROTH, Certified Organic Vegetable Broth | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Traditional Refried Beans | 0.000g |
| SILK Banana-Strawberry soy Yogurt | 0.000g |
| Wine, non-alcoholic | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Green Taco Sauce | 0.000g |
| Gelatin desserts, dry mix, prepared with water | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S SELECT Soup, Minestrone Soup | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Diced Green Chilies | 0.000g |
| Cranberry juice cocktail, frozen concentrate | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, GENERAL MILLS, COOKIE CRISP | 0.000g |
| Salt, table | 0.000g |
| Pie fillings, cherry, low calorie | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Salsa Refried Beans | 0.000g |
| Vinegar, red wine | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White, Beef Broth, condensed | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, SPAGHETTIOS, SpaghettiOs Original | 0.000g |
| Strawberry-flavor beverage mix, powder | 0.000g |
| Sauce, teriyaki, ready-to-serve, reduced sodium | 0.000g |
| Tea, ready-to-drink, unsweetened, WENDY'S, fast food, without ice | 0.000g |
| Yogurt, chocolate, nonfat milk | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, whiskey, 86 proof | 0.000g |