| Clam and tomato juice, canned | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S CHUNKY Soups, HEALTHY REQUEST Beef Barley Soup | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, HEALTHY REQUEST, Vegetable Soup, condensed | 0.000g |
| Apple cider-flavored drink, powder, added vitamin C and sugar | 0.000g |
| Leavening agents, baking powder, double-acting, straight phosphate | 0.000g |
| Egg, white, dried | 0.000g |
| Sweeteners, tabletop, sucralose, SPLENDA packets | 0.000g |
| Babyfood, juice, pear | 0.000g |
| Yeast extract spread | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, dessert, sweet | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, V8 V. FUSION Juices, Acai Berry | 0.000g |
| Orange-flavor drink, breakfast type, low calorie, powder | 0.000g |
| Cheese, mozzarella, nonfat | 0.000g |
| Frozen novelties, ice type, lime | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, GENERAL MILLS, COOKIE CRISP | 0.000g |
| Orange breakfast drink, ready-to-drink | 0.000g |
| Water, non-carbonated, bottles, natural fruit flavors, sweetened with low calorie sweetener | 0.000g |
| Salt, table | 0.000g |
| Pie fillings, cherry, low calorie | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White, Minestrone Soup, condensed | 0.000g |
| Strawberry-flavor beverage mix, powder | 0.000g |
| Sauce, teriyaki, ready-to-serve, reduced sodium | 0.000g |
| Tea, ready-to-drink, unsweetened, WENDY'S, fast food, without ice | 0.000g |
| Sweeteners, tabletop, fructose, dry, powder | 0.000g |
| Lemon juice, raw | 0.000g |
| Fruit punch drink, without added nutrients, canned | 0.000g |
| Candies, fondant, prepared-from-recipe | 0.000g |
| Carbonated beverage, ginger ale | 0.000g |
| Water, bottled, generic | 0.000g |
| Syrups, corn, high-fructose | 0.000g |
| Babyfood, fruit, applesauce, junior | 0.000g |
| Carbonated beverage, low calorie, cola or pepper-type, with aspartame, without caffeine | 0.000g |
| Carbonated beverage, cola, without caffeine | 0.000g |
| Cranberry-apple juice drink, low calorie, with vitamin C added | 0.000g |
| Sports drink, fruit-flavored, low calorie, ready-to-drink | 0.000g |
| Carbonated beverage, club soda | 0.000g |
| Bean beverage | 0.000g |
| Syrups, malt | 0.000g |
| WORTHINGTON Diced Chik, canned, unprepared | 0.000g |
| Sweeteners, tabletop, fructose, liquid | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, GENERAL MILLS, BERRY BERRY KIX | 0.000g |
| Pie fillings, blueberry, canned | 0.000g |
| Tea, instant, sweetened with sodium saccharin, lemon-flavored, prepared | 0.000g |
| Marmalade, orange | 0.000g |
| Sweeteners, tabletop, saccharin | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White, Beef with Vegetables and Barley Soup, condensed | 0.000g |
| Carbonated beverage, low calorie, cola or pepper-type, with aspartame, contains caffeine | 0.000g |
| Water, bottled, POLAND SPRING | 0.000g |
| Honey | 0.000g |
| Babyfood, fruit, bananas and pineapple with tapioca, strained | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, KASHI ORGANIC PROMISE STRAWBERRY FIELDS | 0.000g |
| Limeade, frozen concentrate, prepared with water | 0.000g |
| Breakfast type drink, orange flavor, reduced sugar | 0.000g |
| Frozen novelites, juice type, juice with cream | 0.000g |
| Oil, vegetable, industrial, palm kernel (hydrogenated), confection fat, uses similar to 95 degree hard butter | 0.000g |
| Chocolate-flavor beverage mix for milk, powder, with added nutrients | 0.000g |
| Cranberry juice cocktail, bottled, low calorie, with calcium, saccharin and corn sweetener | 0.000g |
| Babyfood, fruit, applesauce and cherries, strained | 0.000g |
| Pineapple and orange juice drink, canned | 0.000g |
| Candies, MASTERFOODS USA, STARBURST Fruit Chews, Original fruits | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, table, red | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, all (gin, rum, vodka, whiskey) 90 proof | 0.000g |
| Tea, instant, sweetened with sodium saccharin, lemon-flavored, powder | 0.000g |
| Soup, chicken broth, canned, less/reduced sodium | 0.000g |
| Babyfood, juice, apple and plum | 0.000g |
| Carbonated beverage, pepper-type, contains caffeine | 0.000g |
| Soup, SWANSON Chicken Broth 99% Fat Free | 0.000g |
| Egg, white, raw, fresh | 0.000g |
| Soup, beef broth bouillon and consomme, canned, condensed | 0.000g |
| Candies, MASTERFOODS USA, SKITTLES Original Bite Size Candies | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White, GOLDFISH Pasta with Chicken in Chicken Broth, condensed | 0.000g |
| WORTHINGTON Vegetable Steaks, canned, unprepared | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, table, all | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White, Vegetable Beef Soup, condensed | 0.000g |
| Fish oil, menhaden, fully hydrogenated | 0.000g |
| Leavening agents, baking powder, double-acting, sodium aluminum sulfate | 0.000g |
| Carbonated beverage, low calorie, other than cola or pepper, with sodium saccharin, without caffeine | 0.000g |
| Tea, instant, sweetened with sodium saccharin, lemon-flavored, powder, decaffeinated | 0.000g |
| Mixed vegetable and fruit juice drink, with added nutrients | 0.000g |
| Soup, consomme with gelatin, dry, mix, prepared with water | 0.000g |
| Lemonade-flavor drink, powder | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, HEALTHY REQUEST, Minestrone Soup, condensed | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, table, white | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, all (gin, rum, vodka, whiskey) 100 proof | 0.000g |
| Babyfood, dessert, fruit dessert, without ascorbic acid, strained | 0.000g |
| Vanilla extract, imitation, no alcohol | 0.000g |
| Pectin, liquid | 0.000g |
| Limeade, frozen concentrate | 0.000g |
| McDONALD'S, Honey | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, light | 0.000g |
| Tea, instant, unsweetened, powder, prepared | 0.000g |
| Vinegar, distilled | 0.000g |
| Fruit-flavored drink, dry powdered mix, low calorie, with aspartame | 0.000g |
| Tea, tundra, herb and laborador combination (Alaska Native) | 0.000g |
| Toppings, butterscotch or caramel | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, vodka, 80 proof | 0.000g |
| Babyfood, dessert, peach cobbler, junior | 0.000g |
| Carbonated beverage, low calorie, other than cola or pepper, with aspartame, contains caffeine | 0.000g |
| Puddings, vanilla, ready-to-eat, fat free | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White, Vegetable Soup, condensed | 0.000g |