| Candies, MASTERFOODS USA, M&M's Peanut Butter Chocolate Candies | 0.000g |
| Cornmeal, degermed, enriched, white | 0.000g |
| Candies, MASTERFOODS USA, TWIX Caramel Cookie Bars | 0.000g |
| Margarine, vegetable oil spread, 60% fat, stick | 0.000g |
| Babyfood, meat, beef, junior | 0.000g |
| Nuts, almonds, dry roasted, with salt added | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, Ralston TASTEEOS | 0.000g |
| Salad dressing, ranch dressing, fat-free | 0.000g |
| Spaghetti, dry, enriched | 0.000g |
| Mushrooms, white, raw | 0.000g |
| Nuts, pecans, oil roasted, with salt added | 0.000g |
| Candies, milk chocolate, with rice cereal | 0.000g |
| Babyfood, meat, turkey, junior | 0.000g |
| Nuts, pistachio nuts, raw | 0.000g |
| KENTUCKY FRIED CHICKEN, Biscuit, analyzed prior to January 2007 | 0.000g |
| Smelt, dried (Alaska Native) | 0.000g |
| Doughnuts, yeast-leavened, glazed, enriched (includes honey buns) | 0.000g |
| Candies, milk chocolate coated coffee beans | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, rolled oats, whole wheat, rice, presweetened, maple flavored, with pecans | 0.000g |
| Candies, fudge, chocolate, with nuts, prepared-from-recipe | 0.000g |
| Spices, poppy seed | 0.000g |
| Candies, chocolate, dark, 70-85% cacao solids | 0.000g |
| Margarine Spread, approximately 48% fat, tub | 0.000g |
| Candies, milk chocolate coated peanuts | 0.000g |
| Candies, truffles, prepared-from-recipe | 0.000g |
| Rice bowl with chicken, frozen entree, prepared (includes fried, teriyaki, and sweet and sour varieties) | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, corn, whole wheat, rolled oats, presweetened, with almonds, single brand | 0.000g |
| Mushrooms, enoki, raw | 0.000g |
| Candies, nougat, with almonds | 0.000g |
| Spaghetti, cooked, enriched, without added salt | 0.000g |
| Salad dressing, buttermilk, lite | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, Ralston Crispy Hexagons | 0.000g |
| KENTUCKY FRIED CHICKEN, Crispy Chicken Strips, analyzed prior to January 2007 | 0.000g |
| Candies, praline, prepared-from-recipe | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, Ralston Crispy Rice | 0.000g |
| Soup, tomato vegetable, dry, mix, prepared with water | 0.000g |
| Acorn stew (Apache) | 0.000g |
| Candies, fudge, chocolate, prepared-from-recipe | 0.000g |
| Formulated Bar, MASTERFOODS USA, SNICKERS MARATHON Protein Performance Bar, Caramel Nut Rush | 0.000g |
| Candies, MASTERFOODS USA, MILKY WAY Midnight Bar | 0.000g |
| KENTUCKY FRIED CHICKEN, Popcorn Chicken, analyzed prior to January 2007 | 0.000g |
| Margarine, vegetable oil spread, stick/tub/bottle, 60% fat | 0.000g |
| Crackers, standard snack-type, regular | 0.000g |
| KENTUCKY FRIED CHICKEN, Fried Chicken, ORIGINAL RECIPE, Wing, meat only, skin and breading removed, analyzed prior to January 2007 | 0.000g |
| Margarine, margarine-type vegetable oil spread, 70% fat, soybean and partially hydrogenated soybean, stick | 0.000g |
| Mushrooms, shiitake, stir-fried | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, QUAKER, SUN COUNTRY Granola with Almonds | 0.000g |
| Babyfood, meat, lamb, strained | 0.000g |
| Salad dressing, mayonnaise, light | 0.000g |
| Seeds, sunflower seed kernels, dried | 0.000g |
| Nuts, almonds, oil roasted, without salt added | 0.000g |
| Turkey, stuffing, mashed potatoes w/gravy, assorted vegetables, frozen, microwaved | 0.000g |
| Snacks, popcorn, microwave, regular (butter) flavor, made with partially hydrogenated oil | 0.000g |
| Bagels, plain, enriched, with calcium propionate (includes onion, poppy, sesame) | 0.000g |
| Macaroni, dry, enriched | 0.000g |
| Babyfood, meat, veal, strained | 0.000g |
| Candies, MOUNDS Candy Bar | 0.000g |
| Babyfood, dinner, broccoli and chicken, junior | 0.000g |
| Seeds, sunflower seed kernels, oil roasted, with salt added | 0.000g |
| Shortening, vegetable, household, composite | 0.000g |
| Seeds, sunflower seed kernels, oil roasted, without salt | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, granola, homemade | 0.000g |
| Peanut butter with omega-3, creamy | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, QUAKER, CAP'N CRUNCH | 0.000g |
| Mushrooms, white, microwaved | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, Ralston Enriched Bran flakes | 0.000g |
| Candies, MR. GOODBAR Chocolate Bar | 0.000g |
| Mushrooms, Maitake, Raw | 0.000g |
| KENTUCKY FRIED CHICKEN, Fried Chicken, EXTRA CRISPY, Thigh, meat only, skin and breading removed, analyzed prior to January 2007 | 0.000g |
| Nuts, almonds | 0.000g |
| Mushroom, oyster, raw | 0.000g |
| Spaghetti, cooked, enriched, with added salt | 0.000g |
| POPEYES, Fried Chicken, Spicy, Drumstick, meat only, skin and breading removed, analyzed prior to January 2007 | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, corn, rice, wheat, oats, presweetened, with fruit and almonds, single brand | 0.000g |
| POPEYES, Fried Chicken, Mild, Wing, meat only, skin and breading removed, analyzed prior to January 2007 | 0.000g |
| Macaroni, cooked, enriched | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, KELLOGG, KELLOGG'S FROSTED FLAKES | 0.000g |
| Babyfood, meat, turkey, strained | 0.000g |
| Spaghetti, cooked, unenriched, without added salt | 0.000g |
| Babyfood, vegetables, peas, strained | 0.000g |
| Bagels, plain, toasted, enriched, with calcium propionate (includes onion, poppy, sesame) | 0.000g |
| Edamame, frozen, prepared | 0.000g |
| Babyfood, fruit, peaches, strained | 0.000g |
| Snacks, corn-based, extruded, chips, plain | 0.000g |
| Candies, MASTERFOODS USA, SNICKERS Bar | 0.000g |
| Nuts, pistachio nuts, dry roasted, with salt added | 0.000g |
| Candies, fudge, chocolate marshmallow, prepared-from-recipe | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, Ralston Corn Biscuits | 0.000g |
| Caribou, shoulder meat, dried (Alaska Native) | 0.000g |
| Babyfood, cereal, oatmeal, dry | 0.000g |
| Candies, MASTERFOODS USA, M&M's Milk Chocolate Candies | 0.000g |
| Crustaceans, crab, alaska king, imitation, made from surimi | 0.000g |
| Nuts, coconut meat, dried (desiccated), sweetened, flaked, packaged | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, KELLOGG, KELLOGG'S FROOT LOOPS | 0.000g |
| Cornmeal, degermed, unenriched, white | 0.000g |
| Fish, fish portions and sticks, frozen, preheated | 0.000g |
| Nuts, pecans, dry roasted, with salt added | 0.000g |
| Spices, cinnamon, ground | 0.000g |
| English muffins, raisin-cinnamon (includes apple-cinnamon) | 0.000g |
| POPEYES, Fried Chicken, Mild, Drumstick, meat only, skin and breading removed, analyzed prior to January 2007 | 0.000g |